Ik wil vliegen met mijn spiegelreflexcamera en ben bang dat de bagagescan schadelijk is voor de camera. Is dit zo?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
ik ben bezig met mijn nask verslag maar ik kan er maar niet achter komen wie daadwerkelijk de Elektromagneet heeft uitgevonden.
ik ben zelf dyslecties en vind het moeilijk om duidelijk antwoord uit wikipedia te halen
alvast bedankt.
Hallo,
Ik heb een combi-magnetron gekregen van mijn schoonmoeder. Ze had er alleen geen handleiding o.i.d. meer bij. Ik kan kiezen uit de volgende standen:
G - C3 - C2 - C1 - H - M.H - M - M.L - L
Weet iemand waar deze tekens voor staan?
M lijkt me microwave?
Het merk is (denk ik) MDA. Ik kan verder geen serienummer ofzo vinden en ik kon geen handleiding online vinden.
Alvast bedankt.
hallo mensen sindskort ben ik op zoek naar een nieuwe tv om op te gamen maar ik weet eigenlijk niet welke TV nou het beste is of welke Monitor.
Ik speel vaak Fifa of blackops 2.
Ook heb ik gehoord dat je moet letten op MS response time maar dat kan ik niet vinden bij producteigenschappen van tv's dus laten we als voorbeeld deze tv nemen in de link hieronder.
http://www.bcc.nl/philips-22pfl2208h.html#technical-specifications-table
Dit lijkt mij best wel de perfecte TV om op de gamen en TV op te kijken want het is een FULL HD TV,heeft een frequentie van 200 Hz en heeft een Resolutie van 1920 X 1080 Pixels + hij is heel erg goedkoop.
Dus mijn vraag is nou hoeveel MS response time heeft deze TV want ik kan het nergens vinden.
Hoop dat iemand me hier mee kan helpen.
Groetjes,
osmfan
ik vroeg me af... waarom willen de internet providers weten welke sites je bezoekt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing