Na het douchen geeft de cv ketel (dus ook de verwarming) een fout aan (f8). Na resetten of wachten slaat ie wel weer aan maar is dit te voorkomen?
Toegevoegd na 20 minuten:
Het gaat om een AGPO HR econpact
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Toegevoegd na 20 minuten:
Het gaat om een AGPO HR econpact
Ik heb een WMF 10 koffiepad machine gekocht. Dit is de eerste keer dat ik z'on apparaat heb dus ik vroeg me af of ik daar de senseo pads in kan doen. Kan ik in de WMF 10 alle pads doen, zo nee; waar moet ik op letten bij het kopen van pads?
Ik ben de kanalen op mijn televisie (Ricatech) aan het instellen. Nu heb ik per ongeluk nederland 1 verwijderd. Hoe krijg ik dit kanaal terug?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing