Waarom stinkt plas na het eten van asperges?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voedingsmiddelen. Vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen en vegetarisch en veganistisch vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zag vandaag in de supermarkt een makreelfilet uit blik waarin gezuiverd visolie aanwezig is in plaats van saus; ik vroeg mij af of ik deze olie in een glazen bokaal met een goed deksel probleemloos kan bewaren zodat ik er dagelijks een theelepeltje van kan nuttigen?
Zo ja, hoe lang kan ik dit bewaren? Weet iemand dit?
Het gaat om exact te zijn over dit product:
https://fic.colruytgroup.com/productinfo/nl/cogo/2759564
en zijn ze überhaupt eetbaar en van voedingswaarde?
Sommige blikes / blikken van bijv. tomatenpuree hebben een andere kleur coating/laagje, maar is het dan te zeggen dat het BPA vrij is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing