hoe zet ik een wachtwoord op belkin 54g?
Ik heb een Belkin 54G wifi extender, hoe kan ik deze beveiligen? nu kan iedereen er namelijk op!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een Belkin 54G wifi extender, hoe kan ik deze beveiligen? nu kan iedereen er namelijk op!
Beste leden,
Onlangs heb ik een nieuwe laptop (windows 8.1) gekocht, maar ben ik zo dom geweest om een torrent te downloaden die free- en spyware, zoals anyprotect, proshopper en dergelijke bevatte. Na deze onplezierige verassing, heb ik de windows opnieuw geïnstalleerd middels systeemherstel. Echter heb ik de indruk, dat mijn laptop met name bij het opstarten méér tijd en processorgeluid nodig heeft/maakt dan voorheen. Ik heb vrijwel dezelfde programma's en dergelijke geïnstalleerd als voor het systeemherstel, maar kan hieromtrent op het internet weinig informatie over vinden.
Zou het kunnen zijn dat ik ondanks het systeemherstel nog steeds van die free- en spyware ergens op mijn laptop heb staan? Of zou het systeemherstel debet kunnen zijn aan de iets verlengde opstarttijd?
Zoals opgemerkt kan worden ben ik weinig bekend met computers en virussen en dergelijke. Graag ontvang ik uitleg en eventuele stappen die ik zou moeten/kunnen doen.
Hey allemaal,
Ik zal eerst even uitleggen waar het zo ongeveer om gaat.
Sinds kort heb ik dat er bepaalde geluidsadvertenties zich om een bepaalde tijd lijken af te spelen op mijn laptop. Ik heb geprobeerd te kijken waar ze vandaan van komen maar zelfs als ik alle tabbladen heb gesloten en de wifi heb uitgeschakeld hoor ik ze nog heel vaak. Ik kan ook geen enkele advertentie letterlijk zien op mijn computer of wat dan ook. Ik heb echt geen idee waar ze vandaan van komen. Ik heb het idee dat het misschien een virus is. Weet iemand misschien waar die geluidsadvertenties vandaan lijken te komen en hoe je ervoor kan zorgen dat ze stoppen met de hele tijd af te spelen?
Alvast bedankt.
Ik krijg regelmatig mails en open ze ook is dat ook schadelijk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing