Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik ben het wachtwoord kwijt, ik heb geboot in linux en heb de ntlm hash gevonden. Wat nu?

Ik heb de SAM file en de SYSTEM file gevonden. Hiermee heb ik een ntlm hash verkregen. Wat kan ik nu doen? Dit is de hash:

500::55f74252792ba53f89011f60973dd9be

Als iemand mij kan helpen weer toegang te krijgen tot de computer, heel erg bedankt.

Toegevoegd na 6 minuten:
De hash is eigenlijk: 500::55f74252792ba53f89011f60973dd9be

Toegevoegd na 7 minuten:
Sorry, ik maakte alwéér dezelfde fout. De hash is (en deze keer wel goed):

55f74252792ba53f89011f60973dd9be

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

heb ik een virus op me Android?

Ik krijg sinds kort pop up reclame meldingen op me telefoon. En af en toe ook 1 die zegt dat ik een virus heb. Als ik op die laatste klik ga ik naar z'n website waar je een dienst kan afnemen maar kost 5 euro per week. Die onzin.
Lijkt me niet echt dat dat iets tegen dat 'virus' is.
Ik heb een stuk of 3 virus scanners los gelaten op me telefoon maar niets gevonden. Ook een app die reclame pop-ups opspoort en die vind ook niets.
Toch maak ik me echt zorgen. Ik weet niet hoe ik eraan en vooral hoe ik er vanaf kom!
heeft iemand dit ook gehad!? En hoe ben je er vanaf gekomen?
Het is een Android telefoon (Sony experia)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing