Hoe weet ik of er iemand meekijkt op mijn computer?
Ik zou graag willen weten of er iemand meekijkt op mijn computer, ik heb al even op gegoogled, maar kan niet goed vinden hoe je dit nou goed kan zien. Ik hoop dat iemand mij hier mee kan helpen :)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zou graag willen weten of er iemand meekijkt op mijn computer, ik heb al even op gegoogled, maar kan niet goed vinden hoe je dit nou goed kan zien. Ik hoop dat iemand mij hier mee kan helpen :)
Ik heb geen printer en wil mijn ingevulde en al verstuurde belastingaangifte printen in de leeszaal.Ik wil het hier niet vragen, omdat het niemand aangaat wat mijn inkomen is.
Op mijn computer staat het op bureaublad en als ik daar op klik dan krijg ik mijn aangifte te zien en kan ik printen, maar ik heb geen printer.
Wat moet ik intikken op de computer in de leeszaal om mijn ingevulde en verstuurde belastingaangifte tevoorschijn te halen en zodoende die uit te kunnen printen?
Ik ben blij als iemand mij heel duidelijk de stappen voorzegd wat ik moet intikken in de leeszaal. Dat schrijf ik dan op en neem het briefje mee naar de leeszaal.
Ik ben niet zo goed met computer dus alsjeblieft geen mokerslagen op mn kop.
vr gr
Gonna
Toegevoegd na 5 minuten:
Digicode gebruiken weet ik wel, omdat ik zelf mijn belasting op de computer heb ingevulde met de digicode om te ondertekenen. Dus dat weet ik dan weer wel
Toegevoegd na 1 uur:
Het moet toch mogelijk zijn je eigen belastingaangifte te kunnen openen op een andere computer met behulp van digicode?
Het lijkt door onderstaande antwoorden alsof dat niet mogelijk is. Of althans enkel met gebruik van een stick. Lijkt mij raar, maar misschien kan het echt niet.
Is er iemand die weet of dat kan en zo ja hoe doe je dat?
vr g\Gonna
De laptop van mijn broertje is gestolen. Op internet las ik dat je via het programma dropbox het ip-adres kan achterhalen waar de laptop zich nu bevindt. Mijn broertje heeft dropbox op zijn laptop staan. Weet iemand hoe je dit doet?
Ik kan niet meer op mijn hotmail inloggen omdat ze zeggen dat er nog iemand op mijn account is geweest en ik kan er alleen maar op als hun een mailtje naar mijn oude hotmail sturen maar daar ben ik het wachtwoord van vergeten!
WAT MOET IK DOEN?!
Toegevoegd na 34 seconden:
Met mailtje bedoel ik code!!!!!!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing