Heeft het nut om in de veilige modus (win 7) malware te verwijderen? (met de hand)?
Ik heb malware op mijn pc staan, heeft het nut om dit met de hand te verwijderen via de veilige modus
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb malware op mijn pc staan, heeft het nut om dit met de hand te verwijderen via de veilige modus
bij invullen aanvraag is geen keuzemogelijkheid voor bank
zoals bij IDEAL..
Computer is 7 maanden geinfecteerd door trojan. Schakelt virusscanner van Mcafee uit.
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik zoek een bedrijf die echt verstand heeft van hele slimme trojans. Ik heb het orginele bestand die mijn computer geinfecteerd heeft gevonden.
Gisteren heb ik een Trojan ontdekt doordat er zeer typische dingen gebeurden, er was onder meer een proces / programma genaamd audiohd.exe bij betrokken.
Als ik op Google zoek op audiohd.exe kom ik een heleboel sites tegen.
Wat ik mis is een duidelijke site die zegt dat filenaam A hoort bij Trojan B en wat de gevolgen van die Trojan kunnen zijn, hoe je herkent dat die Trojan aanwezig is, hoe je hem verwijdert etc.
Weet iemand zo'n site?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing