Zal ik spyware doctor verwijderen?
Als ik AVG antivirus hebt, heb ik dan spyware doctor dan nog nodig?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik AVG antivirus hebt, heb ik dan spyware doctor dan nog nodig?
ik heb geen vlugge pc, dus comodo firewall ging niet goed (traag opstarten), pc tools firewall ook niet,
wie kent er nog goede gratis lichte firewalls voor windows xp
Iedere keer als ik een webbrowser open, krijg ik een pagina te zien waarop gemeld wordt dat mijn pc in gevaar is (dit is volgens mij een pagina van het virus zelf).
Ik kan alleen maar naar de homepage van een dubieus antivirusprogramma gaan. Daar kan je maar 1 ding doen: het antivirusprogramma kopen.
Ik heb geprobeerd om een scan uit te voeren met mijn eigen antivirusprogramma, maar ook hier krijg ik de melding dat het besmet is.
Het dubieuze virusprogramma noemt Antispyware Soft.
Wat kan ik doen om dit virus te bestrijden?
Kan iemand dit eens uittesten door ze beide afzonderlijk te installeren, en daarna in taakbeheer naar het proces te gaan en te zien hoeveel mb achtergrondgeheugen het verbruikt. Welke van de 2 gebruikt de minste resources?
Opgelet: sommige antivirus hebben méér dan 1 proces, dus tel de processen met elkaar op wat betreft de resources!!! (dus sommige hebben ook een taak scheduler.exe ofzo , en die moet je dus ook bijtellen bij de resources)
Ik wil het zelf wel doen, maar heb momenteel geen goed virutalisatieprogramma en wil mijn pc niet om zeep helpen.
Wie wil eens testen welke van de 2 het minste resources weergeeft in taakbeheer?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing