Zijn de winkels op Dubai Airport snachts open?
Om middernacht heb ik daar een stopover van ongeveer 4 uur en vervolg dan mijn vlucht
Toegevoegd na 1 uur:
Is er een hotel op Dubai om voor een paar uur te slapen, voor niet teveel geld?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vliegtuigen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Om middernacht heb ik daar een stopover van ongeveer 4 uur en vervolg dan mijn vlucht
Toegevoegd na 1 uur:
Is er een hotel op Dubai om voor een paar uur te slapen, voor niet teveel geld?
Hoe duur is een evacuatieglijbaan?
Ik ga in de zomer vakantie naar Kreta (Transavia) wat is de vliegroute vanaf schiphol? En wat is de maximale vlieghoogte van deze vlucht?
We zouden graag naar faro willen. We zijn met twee personen en alle twee een koffer van ong 20 kg. Nu vroeg ik me af of er een mogelijkheid is om zeer goedkoop te vliegen in september maar nu al te boeken. Je Ziet wel eens dat mensen zeggen wij reizen voor een paar euro. Maar waar kan je dat boeken dan? Hoe werkt dat?
Welke vliegtuigmaatschappijen vliegen met de Airbus A380 op Parijs Charles de Gaulle?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing