Mag ik een fietsaanhanger meenemen in de trein?

Als je je (niet opvouwbare) fiets wilt meenemen in de trein, moet je een dagkaart fiets kopen en mag je niet in de spits reizen.

Maar: is het toegestaan naast de fiets een (klein) fietsaanhangertje mee te nemen? Ik bedoel zo'n ding waar je je bagage in kunt doen wanneer je een fietstocht gaat maken.
 

Toegevoegd na 37 minuten:
 
De hele reis wordt uitgevoerd door dezelfde vervoerder: NS.
 

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Nee, fietsaanhangwagens zijn helaas niet toegestaan. Artikel 10.6 Algemene Voorwaarden NS Het vervoer in een Vervoermiddel van brom- en snorfietsen, fietsen met verbrandingsmotor, bakfietsen, fietsaanhangwagens, wagens en (bolder)karren is niet toegestaan.

Bronnen:
http://www.ns.nl/binaries/content/assets/N...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100