Wat is het verschil tussen de Yamaha XV950 en de Bolt? Ik zie bijna geen verschil
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Motorfietsen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, post & pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens & transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zou graag een 200cc motor kopen, maar met het eerste motorrijbewijs mag je alleen een moter met 11kw. Dit is vaak een 125cc. dus vroeg ik me dit af.
Ik ben al een tijdje opzoek naar een nieuwe kappenset voor mijn Yamaha TTR 125. Ik kan deze niet vinden op Nederlandse sites, maar wel op Amerikaanse. Liever bestel ik ze niet niet omdat je dan vaak extra kosten moet betalen I.V.M. de invoerkosten. Weet iemand een handelaar of iets dergelijks die deze voor mij kan bestellen of ze op voorraad heeft?
Als je de benzinekraan open hebt staan komt hij niet boven de 4000 toeren en stotterd hij wat. Als je dan de kraan dichtdoet loopt hij weer super! Totdat de carburateur leeg is natuurlijk.
Het is een Yamaha DT250 2-takt. Verder zit alles in de carburateur goed. Zou er een kleinere sproeier in moeten? Dat lijkt me wel vreemd want eerst liep hij wel goed en heb er niks aan veranderd.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing