Hoe kan ik een fietsroute plannen via Google Earth?
Ik zag een filmpje waarin iemand een fietsroute gepland had via Google Earth, maar als ik van A naar B wil doet Google Earth alleen maar een autoroute.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Fietsen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zag een filmpje waarin iemand een fietsroute gepland had via Google Earth, maar als ik van A naar B wil doet Google Earth alleen maar een autoroute.
Ik heb zojuist een tweedehands omafiets aangeschaft. Ik ben er een stukje op gaan rijden en dit was verder allemaal prima. Eenmaal op weg naar huis remde ik bij een bocht en begon weer te trappen. Tijdens het trappen blokkeerde mijn trappers en achterwiel. Ik ben toen naar huis gelopen.
Thuis aangekomen de kettingkast eraf gehaald en eens gekeken. De trappers werken prima, de ketting werkt ook goed. Ik kan het achterwiel iets naar voren bewegen en dan weer iets naar achter maar hij blokkeert dan na enkele centimeters in beide richtingen (er zit dus wat speling in).
Het wiel loopt tevens nergens vast (spatbord o.i.d.). Wat kan dit zijn en hoe zou ik dit zelf kunnen oplossen?
P.S. Ik wil hier graag nog aan toevoegen dat ik wel een soort van ijzer(?)draad bij het as zie wat er omheen gedraaid lijkt, hoort dit? Zie ook deze foto (links met het 'gouden' kokertje en iets rechts ervan zonder): http://img210.imageshack.us/img210/6940/imag0074kp.jpg
Toegevoegd na 1 uur:
Update: Ik heb zojuist de kabel bij de as weggehaald en dit bleek een spaak te zijn die was geknapt. Helaas draait mijn wiel nog steeds niet. Ik heb wederom een paar fotos gemaakt. Iemand nog ideeen?
Toegevoegd na 1 uur:
Update: Ik heb zojuist de kabel bij de as weggehaald en dit bleek een spaak te zijn die was geknapt. Helaas draait mijn wiel nog steeds niet. Ik heb wederom een paar fotos gemaakt. Iemand nog ideeen?
Ik zou graag een nieuwe hobby/sport willen uitproberen
Ik zag dat er geen kaarten op staan, maar kan je dan wel een route downloaden en op jouw garmin edge 200, zodat je tijdens je route kan zien op je scherm wanneer je naar links, rechts en zo moet? Of registreert hij enkel jouw route? ik begin te twijfelen want als je naar foto's kijkt zie je ook nooit foto's met een kaart op het scherm...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing