Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Fietsen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom binnen 4 weken in totaal 3 fietsbanden van fietsen in afgesloten schuur zomaar lek, buitenband deels gelicht, en 20cm scheur in binnenband?

Het vreemde van deze lekke banden is dat ze gewoon in de schuur staan. Het gebeurt 's-nachts, je zou aan vandalisme kunnen denken, maar de schuur staat op slot en heeft een goed slot. De verklaring zou misschien een dier kunnen zijn, maar waarom is de buitenband dan wel heel, én voor een deel van de velg gelicht. Een klein dier kan dat gewoonweg niet. Ik vind ook helemaal geen dieren uitwerpselen of iets dergelijks. Trouwens een dier zou dan wel erg klein moeten zijn, ik heb een betonnen vloer en alleen 8 luchtgaten ter grootte van een voeg.
En een spontaan geknalde band is ook vreemd, want daar ziet het lek niet naar uit. Het lek is een inscheuring van wel 20 cm. In alle 3 de gevallen. Niet op een naad.
Vandalisme is het meest voor de hand liggend, alleen moet iemand dan een sleutel hebben. En als die iemand dat heeft, waarom dan geen vandalisme in mijn woonhuis, waarvan de deuren dezelfde slotcilinders hebben.
De vraag is dus eigenlijk of iemand zoiets heeft meegemaakt, en weet wat de oorzaak is.
Ben benieuwd...

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Fietsen

wat is een goede mountainbike voor zowel op de weg als in het bos?

Toegevoegd na 22 minuten:
Omdat er type mountainbikes zijn die aardig prijzig zijn en dan wordt er verteld dat je die niet hoeft te kopen tenzij je dagelijks aan het crossen bent. En goedkopere mountainbikes worden weer afgeraden door de kwaliteit. En ik ben meer op zoek naar een mountainbike waarmee ik ook lange afstanden kan fietsen op de weg en af en toe kan crossen in het bos.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Fietsen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing