Waar moet ik goed op letten bij het kopen van een 2e hands scooter?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Brom- & Snorfietsen. Vragen over auto's, boten, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het betreft een Vespa LX50 4T. Olie lekt alleen wanneer Vespa wordt gestart. Ik kwam er pas achter nadat ik aan het rijden was en de Vespa steeds ging stoppen na een korte periode.
Ik heb een foto bijgevoegd ter verduidelijking. Zoals je daar ziet, zijn er 2 'buisjes' los, moet dit of horen ze ergens in te zitten? Het is nu te laat om nog naar een garage te gaan. Alvast bedankt!
Ps. Dit betreft een 4T versie waarbij dus alleen de tank bij te vullen is via de buddy. Geen oliereservoir bij de buddy dus :p
EN ! volg je je examinator ?
Ik moet binnenkort op voor scooter ..
Zie omschrijving!
Gelieve fotos stap voor stap toe te voegen: de kap eraf halen benodigdheden etc.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing