mag je buiten periode rond oudjaar vuurwerk in je auto vervoeren?

Klein consumenten vuurwerk, 2 kg. Volgens politie mag dit niet op basis van vuurwerkbesluit artikel 1.2.5 lid 2. Als ik dit artikel lees zie ik dit nergens staan. Alleen bij profvuurwerk of vanaf 25KG.

Weet jij het antwoord?

/2500

nee dat mag niet alleen maar rond rond oud jaar

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100