Waarom bestaan er nog geen auto's op kernenergie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Er zit een wittige waas op het (plexi) glas van de dashboard tellers in de auto. Het lijken vlekken, maar je krijgt ze niet weggepoetst. Het zijn dus geen krassen, maar een matte waas.
Hoe krijg ik dit weer mooi?
soms kan ik hem niet sluiten met de afstandbediening en dan weer als ik in de auto zit sluit automatisch de deuren ,maar blijft de linker deurknop openstaan
Ik kan het nergens vinden. Ondanks de rode kleur is er twee weken doorgereden met deze auto.
Het gaat om het automodel: Peugeot 206, Diesel.
Ik heb mijn auto rijbewijs gehaald en heb de begeleiderspas al. Mijn rijbewijs heb ik al aangevraagd, mag ik nu alvast scooter rijden
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing