Heeft de kop pakking te maken met de Kachel radiator?
Bij de passagiersstoel is de bodem heel erg nat,nadat de airco aan is geweest. Probleem aan garage voorgelegd die zegt Kachel radiator, maar de garage in Frankrijk zegt kop pakking.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Bij de passagiersstoel is de bodem heel erg nat,nadat de airco aan is geweest. Probleem aan garage voorgelegd die zegt Kachel radiator, maar de garage in Frankrijk zegt kop pakking.
Ik ben van plan een cabrio te kopen, puur om hem bij mijn Italiaans vakantie huis te zetten en als ik op vakantie ben erin te rijden. Dus die auto komt niet in Nederland.
Kan ik hem op Italiaans kenteken zetten?
Nederlands kenteken leek me erg onhandig, aangezien ik dan helemaal naar Nederland moet rijden voor de APK.
Wat kan ik doen?
Via marktplaats vind ik niks. Misschien heeft het een bijzondere naam?
Ik ken iemand die een dertig jaar oude jeep als taxi gaan aanmelden en gebruiken. Mag dat? Normaal zijn taxi's altijd een betje hetzelfde: Donker, degelijk merk, groot e.d. Maar mag je ook bijvoorbeeld een terreinwagen (4x4), 'Lelijke Eend' of Fiat Panda inschakelen als echte taxi en maakt de leeftijd van het voertuig dan ook nog iets uit?
Ik wil morgen mijn auto door de wasstraat doen maar dat is voor mij de eerste keer. Heb hem altijd handmatig gewassen. Hoe werkt het? Als in; zet ik eerst de auto erin. en dan ergens betalen en aanzetten? of moet ik eerst een keuze maken en dan de auto erin rijden? Hoe weet ik of de auto goed staat?
b.v.d.
Excuses voor mijn verwarring. Ik bedoel een wasbox garage achtige omgeving ipv een wasstraat
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing