Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoeveel lambda's heeft een Golf 4 1.6sr AKL motor?

Weet iemand hoveel lambdasonde's een Golf 4 1.6sr met motorcode AKL heeft? (Kenteken, 7-TZB-08). Ik blijf een foutmelding krijgen bij het uitlezen na het vervangen van 1 lambda. Nu twijfel ik of er 1 of 2 in horen. Ik zie er maar 1, maar het kan zijn dat ze er 1 hebben afgedopt. Heb dit ook voor de zekeheid nagevraagd bij de dealer, ik wacht daar ook nog op antwoordt. Denk vraag het hier ook maar even

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
in: Auto's

Is Auto verkopen zonder er bij te zegen wat de mankementen zijn strafbaar?

Halloo

Ik heb auto gekocht. Van te vooren gesproken oude eigenaar zei dat de auto goed was ( ik heb alle gesprekken bewaard op whatsapp)
Ik ging de auto kopen zag goed er uit
Gestart en toen vroeg ik weer of er wat mankeerde zei hij nee de auto is goed. Gingen we op me naam overzetten,toen zei ik ik kom de auto later ophalen was er alleen heen gegaan met auto ik parkeerde de nieuwe auto ergens anders. Ging weer met me auto weg waar ik mee naar toe was gereden.

Volgende dag ging ik het auto ophalen reed niet eens 20 min meteen 2 storingen op dashboard

Belde de verkoper hij zei gisteren was de storingen er niet ik heb de auto verkocht zonder storing

Toen zei ik hier op kom ik terug ga eerst naar garage ben ik langs garage gereden liet het uitlezen

De schade plus minus 750,- euro

En ze hebben dat storing eerder laten resetten ik belde boos terug

Toen zei hij okey breng de auto terug krijg je geld ook terug

Datum afgesproken ik appte hem

Ik ga nieuwe auto kijken als ik de auto terug komt brengen geen onzin kamen maar mijn geld terug te betalen tot laatste cent

Toen krabdelde hij terug

Ik zeije krijgt 2 opties

1 je betaald me 700,- euro terug
2 of je neemt auto terug

Hij zei ik koop de auto terug voor de helf dat ik hem heb betaald

Ik was kwaad toen zei hij oke breng maar terug wil datum afspreken toen gaf hij aan ik ga uitzoeken of dat kon

Ik heb hem paar dagen tijd gegeven

Hij is toch strafbaar

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing