Wat is dit voor auto?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Sinds kort heb ik een audi A4 2.5 avant tdi van 2003 met multitronic. Nadat ik mijn auto gisteren parkeerde krijg ik de pook niet meer uit de p stand. Ik las op het audi forum iets over een knopje onder de asbak waarmee je de versnellingsbak als noodoplossing kunt ontgrendelen. Weet iemand of dit knopje ook in deze auto zit? Ik zie deze namelijk niet zitten.
bijv in een opel corsa 1,4 16v
Sommige mensen beweren dat als men je wagen niet wast, dat dit slecht is voor de lak van de wagen. Volgens hen bleekt de kleur na verloop van tijd af. Klopt dat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing