Wat is er voordeliger qua diesel of benzine als je zo ie zo 5x keer in de week 16 km per dag rijd?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
1 blauwe is een h7 12v
De rode is een DC 12v
sinds welk jaar bestaat bmw m3?
Zoals ik al eerder vroeg in een vraag was waar kan ik de bekleding vinden van de Kia Picanto 1.0 LX.
Ik wil graag de bekleding van alle 4 de deuren vervangen de bekleding is van plastic.
Hoe kan ik dit vervangen?
Is dit een soort click systeem of moet je hier zelf niet aan beginnen?
ik heb storing in het sneldheidsmeter maar als ik me gas loslaat doet ie het goed had al wat gehoord dat het waarschijndelijk een massa probleem is dus de vraag waar zitten alle massa punten bijvoorbeeld achter het dashboard en welke kleur draat is het kan ik eveteeul een nieuwe maken
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing