Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Vervoer. Specifieke vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Scooter start slecht/stottert bij andere cdi, kan ik dit zelf verhelpen?

Goedenavond,

Ik heb een AGM Retro in aug vorig jaar 2e hands aangeschaft. Bij deze scooter zat een standaard onbegrensde cdi.
Ik hoef zelf niet zo hard te rijden en vind de kans op een WOK en een dikke boete te groot dus wil hem graag minder hard laten lopen.
Echter heb ik nu al 4 verschillende CDI’s geprobeerd en van alle 4 gaat hij slecht lopen bij vol gas en start hij slecht bij nat weer.
Is er iets wat ik zelf kan doen of moet ik hem langs de garage brengen?

Dank jullie wel alvast.

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden

Herkent het bip&go-systeem bij de tolpoorten mijn auto na gewijzigd kenteken?

Ik heb een Bip&Go-badge ontvangen om sneller door de tolpoorten te kunnen in Frankrijk, Spanje en Portugal. Heb inmiddels echter een ander kenteken en dat ook digitaal aangegeven bij Bip&Go. Kan ik er nu ook zeker van zijn dat dit nieuwe kenteken wordt herkend? Op de website van Bip&Go zelf kan ik niets vinden over hoe dit systeem eigenlijk werkt.

2 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing