Heb je 2 paspoorten nodig als je met zijn 2en gaat inchecken in een Nederlands hotel?

mijn vriendin is haar paspoort vandaag verloren

Weet jij het antwoord?

/2500

Nee, althans de laatste twee of drie keer dat ik met mijn vrouw in een hotel hier in Nederland heb verbleven was mijn paspoort voldoende.

Bronnen:
eigen ervaring.

Nee hoor. Je hoeft over het algemeen alleen maar 1 paspoort te overleggen. Soms zelfs helemaal niet. 1 telefoontje zal alles oplossen

Dat ligt aan het hotel, soms moet het, soms niet. Heeft je vriendin een rijbewijs? In Nederland is dat ook een geldig identificatiemiddel.

De kamer zal op een naam gehuurd worden en van die persoon zal een paspoort nodig zijn. Tegenwoordig is overigens een rijbewijs ook weer een geldig legitimatiebewijs heb ik bij de notaris gemerkt dus wie weet is dat ook voldoende

Nee

Heb afgelopen zaterdag in mercure hotel in Tilburg overnacht. Het vouchier dat ik via mijn mail kreeg was voldoende. We waren met 2 personen en er was geen enkel paspoort nodig.

Nee, het is genoeg als jij je paspoort toont. Even een stukkie tekst gekopieerd uit een artikel op de website van College Bescherming persoonsgegevens: Wettelijke registratieverplichting Wetboek van Strafrecht De verplichting tot het bijhouden van een registratie van gasten van nachtverblijven wordt bepaald door artikel 438 van het Wetboek van Strafrecht. Artikel 438 WvSr schrijft voor dat de houder van het nachtverblijf: – bij aankomst van een gast een geldig reisdocument of identiteitsbewijs verlangt en daarvan aantekening maakt (eerste lid, onder 1e), en diens naam, beroep of betrekking, woonplaats en dag van aankomst moet aantekenen (eerste lid, onder 2e); – bij vertrek van de gast de dag van vertrek aantekent (eerste lid, onder 2e); – het register op aanvraag vertoont aan de burgemeester of een door deze aangewezen ambtenaar. Dit voorschrift betekent dat de houder van het nachtverblijf verplicht is een identiteitsbewijs in te zien van de gast, niet van meereizende echtgenoten, minderjarige kinderen en reisgezelschappen, en te noteren welk identiteitsbewijs de gast heeft getoond. Link naar de pdf waar dit in staat: http://www.cbpweb.nl/downloads_adv/z2007-01131.pdf?refer=true&theme=purple

Nee, let trouwens op dat je nooit je paspoort achterlaat. Het mag trouwens niet eens...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100