Is er verschil in doelgroep of publiek bij Roompot / Landal / Centerparcs?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil een weekend naar het Verenigd Koninkrijk gaan (= zaterdagochtend heen, zondagavond terug)
Aan welke verplichtingen en eisen moet ik dan voldoen conform de corona regels?
De 200 bij 240 schuurtenten met kuip (dus onderkant is onderdeel van de buitenkant waardoor de binnenkant waterdicht is) lijken uitverkocht te zijn. Is deze nog verkrijgbaar? Merk maakt niet zo uit. Maat wel.
Ik wil naar Andalusië, een deel de steden natuurlijk maar ook een deel de natuur. Ik ben nu helemaal mijn draad kwijt hoe ik dit best aanpak. Ik land ik Sevilla, maar daar vind ik niet echt natuur waar ik met de bus geraak (en dat moet) en goedkoop kan overnachten.
Ik had dan iets leuks en goedkoops gevonden in La Zubia, maar het is me niet zo duidelijk of dat er leuk is. er zijn megaveel hotels en zo, ook een casino, escape rooms, Ierse pub...het lijkt me zo een animatieoord ipv een typisch Andalusische gemeente.
In Quentar lijkt het me wel rustiger, maar ik vind daar enkel iets over een stuwdam en natuur, maar niet over de sfeer bv.
Wat ik zoek is iets waar ik dus met bus of trein naartoe kan, rustig gelegen, wel wat typische restootjes, en in de bergen of aan de zee (maar dit laatste is in dit seizoen wellicht toch geen optie door het massatoerisme, anders dacht ik aan Malagabuurt en kanten van Huelva...).
De Trotter en andere gidsen noch internet maken me wijzer...
Ik ga op vakantie naar valencia en vroeg me af of ik dan meteen naar de taxi’s kan of dat de handbagage (koffer) die ik meeneem in de vliegtuigcabine eerst nog langs een controle moet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing