Hoe breed is het vrijheidbeeld?
Want hij kan geen 93 meter breed zijn dat is vet lang
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Want hij kan geen 93 meter breed zijn dat is vet lang
We gaan niet naar een Disneyhotel maar zoeken een ander hotel in de buurt van Disney. Omdat we ook graag een dag naar Parijs willen, met de trein, zoeken we of een hotel dichtbij een station of een station waar we goed en veilig de auto kunnen parkeren. We willen ongeveer binnen een straal van 20 km van Disneyland zitten.
de vraag lijkt me duidelijk hoeveel een pasport kost
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing