Hoe kan ik best een zwembad van 10 000 liter licht verwarmen? (laag buget)
Ik zou graag mijn zwembad enkele graden verwarmen. ik dacht om lange zwarte buizen op een zwart dak te leggen en zo het water te verwarmen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zou graag mijn zwembad enkele graden verwarmen. ik dacht om lange zwarte buizen op een zwart dak te leggen en zo het water te verwarmen.
Bleekwater( Javel) doodt mossen ,dat weet ik ,maar doodt het ook onkruiden ?
Mijn (stads)tuin in omrand door vier grote bomen die als het ware een deken van bladeren over de oppervlakte van mijn tuin vormen. Elke avond rond een uur of 8 / 9 verzamelen zich een stuk of twintig mussen (weet niet precies hoeveel, maar wel veel!) in de bomen.
Ze kwetteren en hoppen/vliegen heel en weer tussen de takken. Het lijkt net of ze een soort vergadering hebben, of aan het spelen zijn.
Weet iemand waarom ze dat doen?
We hebben in april onze borders in de tuin eindelijk gevuld met mooie bloemen en planten, 99% zijn vaste planten, ik denk dat er maar 1 of 2 soorten tussen zitten die eenjarig zijn. Ik heb bijvoorbeeld lavendel, anjers, rozen, veel bodembedekkers en een aantal planten/bloemen waar ik de naam niet van ken. Moet ik de uitgebloeide bloemen zo'n 2 cm onder de steel afknippen of juist zo ver mogelijk op de grond afsnoeien? En zit er verschil in verschillende bloemen of moeten ze allemaal op dezelfde manier gesnoeid worden??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing