Wat is de naam van de Japanse Sierkers (een boom) in het engels?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb deze plant pas gekocht bij Albert Heijn, maar er zat geen verzorginstructie bij. Ik zou graag willen weten hoe vaak ik deze plant water moet geven, etc.
Als je een komkommerplant topt en de vruchten beginnen te groeien, is het dan de bedoeling dat de bladeren afsterven??
En wanneer mag deze naar buiten?
Voel me een beetje dom bij het stellen van deze vraag maar begrijp niet zo goed wat er bedoelt word met uitdunnen..(haren uitdunnen weer wel:)
Ik heb een pakje rucola zaadjes waarop staat:
Zij in rijen van 15 cm ongeveer een half cm diep. Na opkomst moet u uitdunnen 1- 1,50 cm in de rij (?)
Ik ben voor mijn tuin opzoek naar makkelijke en goed verzorgbare planten. Graag met kleur, en het liefst ook winterhard en dat ze goed tegen de vorst kunnen. Wie weet welke planten ik moet hebben?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing