Hoe werkt een half open composthoop?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag een vijver in mijn tuin, zonder vissen. Kan ik dan zomaar een vijver plaatsen of moet ik nog iets doen voor het water?
Wij hebben een volledig ommuurde tuin (2m hoog) zonder vijvertje. Een jaar of 3 geleden ontdekte we een kikker, ...
Die heb ik gevangen en uit gezet in een bos met vijver. Het jaar erop zaten er weer 2 grote volwassen groene (of bruine ??) kikkers in de tuin. Opnieuw heb ik ze naar een vijver in de buurt gebracht.
Vorige zomer Heb ik er 4 geteld in de tuin ...
Ze verschuilen zich onder de bladeren van de planten. Daar de tuin ommuurd is en wij kleigrond hebben is het onder de bladeren ook wel redelijk vochtig. Ik heb ook ontdekt dat ze in de winter naar het houtkotje trekken.
Daar ze blijkbaar maar blijven komen overweeg ik nu om een minivijvertje of poel te maken. Groter dan 1/1 meter kan ik het niet maken.
Heeft er iemand een idee vanwaar ze blijven komen?
Heeft het zin om zo'n minipoel te maken?
En zo ja, hoe doe ik dat juist?
Alvast bedankt voor de tips!
Ik heb vorige week een conifeer van ongeveer 80 cm geplaatst. Maar ik wil het toch liever een ander plekje geven, kan dat nog?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing