Hebben de huizen aan de Amsterdamse grachtengordel een tuin aan de achterkant?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb nooit groene vingers gehad, dus ben ik er best trots op: in mijn vensterbank staan wat jonge tuinkruiden, zelf opgekweekt van het zaad.
Eén daarvan is basilicum, en ik wil graag dat het een mooie volle plant wordt. Ik heb altijd begrepen dat als je de toppen van basilicum haalt, dat de bladbeginnetjes (hier is vast een beter woord voor) in de oksels van de bladeren eronder stimuleert om uit te groeien: dan krijg je twee toppen aan die stengel in plaats van één.
Heel mooi, maar hoeveel basilicum moet er gegroeid zijn voordat je dit kunt doen? Het is immers de bedoeling om de groei van de bladeren te stimuleren, niet om de hele basilicum te vermoorden. En mij kennende, is dat risico niet denkbeeldig.
Wie heeft er wel groene vingers?
ik heb in mijn achtertuin de zgn waaltjes liggen en wat ik de afgelopen jaren al niet geprobeerd heb om ze weer zo mooi schoon te krijgen ...tot nu toe is het mij niet gelukt.
Hg product werkt niet, pure azijn niet..die middelen tegen groene aanslag die je bij het tuincentrum allemaal kunt kopen werken ook niet!
deze waaltjes liggen ook in de voortuin en daar zitten olievlekken op wat ik er ook niet af kan krijgen.
wie heeft voor mij dé tip zodat ik nu eens van die groene aanslag en olievlekken afkom ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing