Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik goedkoop aan een camper komen om enkele weken door Europa te reizen?

Wij zouden graag een rondreis van een paar weken door Europa willen maken met een camper, zonder dat we daar een hoge huurprijs voor moeten betalen.
Heeft iemand een tip hoe we dit zouden kunnen verwezenlijken?

Ik heb gezocht naar sites waar je bijvoorbeeld een camper van iemand kunt lenen in ruil voor gebruik van je eigen woning of gebruik van een toercaravan, maar heb niets kunnen vinden. Bestaat hier iets voor?

Alle low budget tips en ideeën zijn welkom!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Vakantie

zit er in de Lonely Planet: south america on a shoestring, minder informatie over bv. peru dan bij de LP van peru alleen?

ik ga reizen maar ik ben bang dat in de lonely planet on a shoestring, erg veel informatie mist en dat er vooral globaal over ieder land word geschreven. natuurlijk wel iets minder maar ik vraag me af of het wel te overzien is of dat het dan een beetje zonde van het geld is.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Vakantie

Wat is een goed alternatief voor de wandelschoen?

Ik ga van de zomer op vakantie naar Amerika. Ik ga onder andere naar Las Vegas en de Grand Canyon. Hier ga ik veel lopen, bovendien is het erg warm in die periode.
Ik vroeg me daarom af wat geschikte loopschoenen zijn, ik zou het liefst geen wandelschoenen willen aangezien ik deze verder nooit meer zal gaan gebruiken.
Ik zat zelf te denken om een paar Timberland classics aan te schaffen of een paar hardloopschoenen, maar ik heb geen idee of dit een goede keuze is.
Weet iemand een goed alternatief voor de wandelschoen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Vakantie
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing