Waar is het beste vakantieweer in september in europa?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Ik zie dat er wel wat vragen over last minutes zijn gesteld en heb deze vragen gelezen. Er zijn eerder vooral tips gevraagd over zonvakanties en welke sites last minutes aanbieden.
Als je googled op Last minutes krijg je de ene "aanbieding" na de andere. Dat is niet zo moeilijk. Ik denk echter dat het gewoon advertenties zijn en helemaal geen echte last minutes. Als ik op dergelijke advertenties klik ben ik met 4 personen toch nog erg veel geld kwijt.
Zijn er mensen die veel ervaring hebben met het zoeken en boeken van last minutes en kunnen aangeven op welke manier je kunt voorkomen in een advertentievalkuil te stappen (d.w.z. eigenlijk helemaal geen goedkope aanbieding te krijgen)?
Mijn budget is maximaal 1800 euro met vier personen. Normaal gesproken kunnen we daar drie weken makkelijk van kamperen, eten en uitjes van doen. Nu wil mijn dochter liever een keer vliegen. Het idee is om zo laat mogelijk nog wat te boeken omdat de bestemming niet heel veel uitmaakt. Voor mij wel, maar ik kan het wel een weekje in een hotel uithouden met een bietje bij het zwembad ;o)
Toegevoegd na 1 minuut:
Vragen die ik gevonden heb en waar ik nog niet veel mee kon:
http://www.goeievraag.nl/vraag/goedkoopste-last-minutes-zonvakanties-reizen.59464
http://www.goeievraag.nl/vraag/last-minutes-zoek-overkoepelende-site.112632
NB. Het kan zijn dat ik natuurlijk te vroeg kijk. Ik mik op begin Augustus!
Toegevoegd na 4 minuten:
(ik neem een biertje bij het zwembad, geen bietje ;o)
Ik ben vandaag teruggekomen via de Eurotunnel.
Hoe lang hij is weet ik, maar ik vroeg me af hoe diep hij onder het water ligt?
Zijn er leuke klimmen in het gebied sommieres in Frankrijk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing