Wij willen een arrangement voor 4 personen in Disneyland boeken, maar we zijn pas 16 en 15, kunnen wij dit met ouderverklaring gewoon boeken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Ik ga zaterdag naar Liverpool toe, en dan uit eindelijk opstappen in Mostyn. Maar aangezien ik rond 16:00 aankom en het schip waarmee ik mee moet pas om 21:00 voor de kant ligt heb ik dus nog alle tijd om wat te gaan doen, iemand die tips heeft ?
( ik ben niet zo'n cultuuriemand die naar musea gaat enzo..)
Ik moet dus in new york overstappen en moet daar dan 4,5 uur wachten, is het mogelijk om in die tijd ff snel in de stad te kijken, of is dat heel ver vanaf JFK Airport???
Mijn vriend en ik willen op vakantie, we zijn nu iets meer dan 5 maanden samen en beide rustige type, hij is 19 en ik ben 17. Ik heb totaal geen idee wat voor vakantie we willen dus alle suggesties staan open.
Ik ga op vakantie naar een heel saai park maar ik heb geen idee wat ik moet doen want:
Er is een klein zwembad,wel speeltuinen maar niet voor kinderen van 13 en het ligt wel in de bossen maar ik houd niet van wandelen. help me pleas!!!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing