Wat is dit voor plant/schimmel in mijn moestuintje?
Zie foto
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie foto
De plant mag kapot dus in stukjes of in plakjes enz.
Ik heb een jasmijn (struik) in de tuin staan. Zo een met witte bloemetjes (nu natuurlijk al lang uitgebloeid).
De struik is zo'n vier meter hoog en bevat veel lange dunne takken. Wel lekker wild, maar niet meer zo decoratief.
Hoe en wanneer kan ik deze jasmijn het beste snoeien?
Kan ik hem zo snoeien dat ik er een compactere struik van maak, waar meer "vorm" in zit?
Toegevoegd na 1 minuut:
De struik heeft zijn huidige vorm gekregen doordat ik er vele jaren helemaal niets aan heb gedaan.
In de zomer werden de bloemen door de zon snel bruin, dus vraag ik me af of ik de kleur kan beïnvloeden, zodat ze volgend jaar niet bruin worden in de zon.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing