Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Moet ik wortels van rozen bij het verplanten nog ontdoen van aaltjes?

Ik wil de gok wagen om nog mijn rozen te verplanten omdat ze nu op een plek staan waar eerder rozen hebben gestaan en ze het daar niet goed doen.

Normaal is het beste om planten inclusief een flinke kluit te verplanten, maar ik ben bang dat er in de kluit van de rozen dan nog aaltjes zullen zitten waardoor ze het op de nieuwe plek weer niet goed doen.

Moet ik de wortels van de rozen dan eerst flink afspoelen oid om ze te ontdoen van de aaltjes? Ook andere tips om mijn rozen nu nog zo succesvol mogelijk te verplanten zijn erg welkom.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Tuin

Magnolia "susan" bloeit niet en heeft geen blaadjes, takjes zijn wel goed buigbaar. Hoe kan ik het struikje het beste verzorgen?

Vorig jaar dacht ik dat het struikje al dood was, maar ineens kwamen er toch nog onder aan de struik een paar blaadjes. Nu zie ik dat er weer niets komt, maar de takjes blijven (bijna allemaal) buigbaar. Hoe kan ik er voor zorgen dat dit struikje het weer goed gaat doen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Tuin
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing