kan je olijven uit de supermarkt planten?
Er zitten wel pitten in de olijven, dus ik wil weten of je ze kan planten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Er zitten wel pitten in de olijven, dus ik wil weten of je ze kan planten?
Veel molshopen op ons land, maar mollen zijn te leuk om dood te maken, tenzij ze de wortels van de struiken opeten, maar doen ze dat?
Weet iemand of dit kan en zo ja, waar zou je dit kunnen kopen?
Toegevoegd na 40 minuten:
Nog even een toelichting:
Ik heb een (binnen-)plant recentelijk bijna verzopen. Net op tijd gered. Geleidelijk weer water gaan geven en bijna weer verzopen. Ik weet nu niet zo goed meer hoe ik 'm water moet geven. De aarde ziet er droog uit, maar toch... Vandaar dat ik dacht aan een systeem waarbij de plant zelf 'pakt' wat-ie nodig heeft.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing