Waarom groeien er alleen gele bloemen aan mijn pompoenplant?
De bloemen vallen er uiteindelijk af en er onstaan geen pompoenen...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De bloemen vallen er uiteindelijk af en er onstaan geen pompoenen...
dus dat het nu normaal is dat de bladeren van een boom groen zijn maar dat ze in de toekomst paars zullen zijn of zijn geweest?
of dat bomen in een 3 hoek vorm gaan groeien of groeiden in lpaats van recht omhoog.
of heeft alles en zal alles er zo uit blijven zien als nu.
het staat nu in een ruime pot in potgrond op de vensterbank niet in de zon maar wel aan het raam, zuidkant.
Nu staat het er al 3-4 weken, af en toe valt er een blaadje af maar ziet er nog goed uit.....hoeveel water moet hij hebben? mest? wie weet het?
staan in parken enz.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing