Hoe kom je af van vuurwantsen in je tuin?
Ze zitten vooral bij de clematis op de grond en in de hibiscus.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ze zitten vooral bij de clematis op de grond en in de hibiscus.
Ik wil voor een gastenverblijf in de tuin 4 bomen planten. Bedoeling is dat je vanaf de veranda tussen de stammen door onder de bladeren weg kunt kijken.
Maar ze mogen niet te hoog worden.
En liever niet teveel troep geven (bladeren in de herfst wel natuurlijk, maar geen beestjes en allergische reacties.
Ik vind een acacia mooi maar die ik gezien heb zijn erg hoog. Snoeien is geen probleem dus als een boom bij te houden is kan het ook.
(Platanen heb ik al staan)
Eigenlijk zoek ik iets aparts......
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing