Zijn er meer talen in de wereld die de ui-klank hebben?
Ik vroeg me af of er meer talen waren die de ui-klank hebben.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik vroeg me af of er meer talen waren die de ui-klank hebben.
Wat is het nou?! Of is het gewoon beide goed?
met regelmaat koop ik een ansigtkaart van marktplaats wat betekend nou gelopen en ongelopen?
Daarmee bedoel ik dan gesprekken midden in de nacht...
In de zin: de sterren zijn niet uitgegaan
Toegevoegd na 10 minuten:
Ik dacht misschien op de laatste lettergreep i.v.m. de rest van het gedicht. Ik wilde het even checken voor de zekerheid.
Toegevoegd na 18 minuten:
Het is een gedicht, dit is beeldspraak.
Toegevoegd na 27 minuten:
De aarde is niet uit haar baan gedreven
toen uw hartje stil bleef staan,
de sterren zijn niet uitgegaan
en 't huis is overeind gebleven.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing