Hoe heet dit trance nummer?
Hij begint op 11:07 en duurt tot 13:00. Hoe heet het?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gavVfsw59qQ#!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hij begint op 11:07 en duurt tot 13:00. Hoe heet het?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gavVfsw59qQ#!
Ik wil de werkelijke titel weten, want ik ben op zoek naar de lyrics hiervan.
Toegevoegd na 1 minuut:
Want op youtube staan bij de reacties verschillende titels. Ik kom er niet uit en kan het dus ook niet vinden...
ik luister naar jango en daar is al 4 liedjes voorbij gekomen die Sally's song heten, oa door Fiona Apple en Amy Lee. weet iemand wie Sally is?
Ik ben op zoek naar een Jazz artiest. Hij heeft afgelopen lente/zomer (2011) zijn debuutalbum uitgebracht.
Het is een donkere zanger en hij komt uit geloof ik uit België, Frankrijk of Engeland.
Toegevoegd na 1 uur:
Het gaat hier om een jongere jazz zanger! (22 jaar t/m 32 jaar)
Toegevoegd na 19 uur:
HET IS Aloe Blacc!!! Hij is 33 jaar oud, komt uit USA en zingt liedjes met tinten van Jazz, Soul en R&B!
Wij zijn dit jaar een vocal-group begonnen en willen komend jaar voorzichtig beginnen met optreden in verzorgingshuizen. Vinden het moeilijk het tarief daarvoor te bepalen: de dirigent moet natuurlijk betaald worden maar die verzorgingshuizen zitten op de centen. Zou 200 euro per optreden (2x half uur) een goede gooi zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing