Van wie is het liedje dat begint met "she shot me, she shot me bang bang she shot me"??
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik ben een redelijk beginnende bassist, ik kan sinds kort al goed slapen en moet over 2 weken examenconcert doen. Maar ik zat laatst rond te kijken en toen las ik dat dunnere snaren voor slappen en poppen beter is. Klopt dat??
ik zag zelf deze snaren:
Ernie Ball 2835 Extra Slinky
en
Ernie Ball 2834 Super Slinky
Mijn beste vriend is een paar dagen overleden en ik wil graag een mooi nummer voor hem zingen, maar ik weet niet zo goed welke. Hebben jullie suggesties?
Toegevoegd na 4 dagen:
Dank jullie wel allemaal, ik heb uiteindelijk Goodbye my friend gezongen en gespeeld. Ik heb hem soms wel wat versneld.
BastaQ heeft dit liedje ook aangeraden, had dit liedje al eerder gevonden,, maar toch bedankt.
Niet BNR.
Ik wil graag weten welk nummer dit is, wat begint in dit filmpje op 5:46.
http://www.youtube.com/watch?v=PSfHbGA_9lc&feature=relmfu
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing