Wie kent dit liedje, het is denk ik wel 40 jaar oud.Mammi ik ben alleen,waarom ging jij heen,ik heb je nodig,ik ben toch klein.
Het werd door een meisje gezongen, maar weet niet wie en hoe de titel heet.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het werd door een meisje gezongen, maar weet niet wie en hoe de titel heet.
Ik reed gisteren door het zonnige Franse land en zong zachtjes in mijzelf Major Tom. Mijn partner vroeg waarom ik dat neuriede. Ik zei dat die muziek mij na 30 jaar nog ontroerde. Misschien heb ik toentertijd die emoties er wel zelf ingelegd. Luister eens naar en vertel mij of je iets van die emotie kan voelen. Het gaat over een ruimtevaarder die de stekker er moet uittrekken en zichzelf de ruimte moet inschieten om te sterven.
Luister hier:
http://www.youtube.com/watch?v=D67kmFzSh_o
Ik ben een onwijze Louis Davids-fan. CD's of MP3's zijn natuurlijk ook goed. Geef aan op welke site/welke winkel ze te vinden zijn!
Een beetje triest is het wel, maar het idee van geen dezelfde plaat tussen 9 en 5 komt toch echt bij het voormalige en veel betere RTL fm vandaan. Nu weer het idee van de 90's @ 9. Dat radio 10 gold al veel eerder van RTL fm had overgenomen toen die zender ophield te bestaan. Waar is de creativiteit van "SAAIRADIO" ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing