Waarom is 'The Pussy Cat Dolls' een groep terwijl Nicole Scherzinger de enige is die echt zingt?
In hun nieuwe nummer 'Hush hush; hush hush' verzorgen de overige 'Dolls' niet eens het achtergrondkoortje. Alles is gedaan door Miss Scherzinger.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In hun nieuwe nummer 'Hush hush; hush hush' verzorgen de overige 'Dolls' niet eens het achtergrondkoortje. Alles is gedaan door Miss Scherzinger.
Voor mijn moeder wil ik het Jamboreelied downloaden maar kan dit alleen vinden op youtube.
Johnny Cash ; Cash ; Sue
Toegevoegd na 5 minuten:
Oh ja best naar om een meisjes naam te krijgen.
mijn zoontje van vijf wil graag een elektrische gitaar hebben maar ik vind hem eigenlijk nog te jong.
http://www.youtube.com/watch?v=M9G0RNX87m0
wat mij betreft een treffend voorbeeld, vanaf 3:40 gaan ze los
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing