Wordt je doorbloeding weer normaal als je stopt met nicorette spray? En op welke termijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Hallo iedereen :) ik heb al jaren last van een witte tong.. Ik poets perfect mijn tanden en heb een speciale tong borstel (orabrush) en alles wat je maar kan bedenken heb ik geprobeerd. Ik heb een paar bultjes op mijn tong en heel veel textuur dus ik dacht altijd dat dat de reden was maar ik kan daar niks over vinden online. Heeft iemand enig idee wat het kan zijn ik kan er echt niet meer tegen en wil het niet normaal graag weg hebben. Als ik het niet goed uit heb gelegd, stel maar vragen!
Even los gezien van het feit of het uberhaupt een verstandige keuze is, is het gebruik van flessenwater (wel aangebroken) schadelijk als je het aan de kook brengt? Bacteriën koken dood, maar kunnen er andere stoffen in het water komen die je schadelijk voor de gezondheid zijn?
Kan dit bijv ook met een vingerprik of ademtest?
Mijn vader rookt al 20 tot 25 jaar (hij probeerde nu te stoppen met necotine pleisters) en laatst kreeg hij een foto op gestuurd dat hij schone longen heeft. Betekend dat ook dat hij GEEN vele minuten van zijn leven heeft verloren aan roken? Of dat dan weer wel?
Er staat probeerde maar hij probeert het nog steeds
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing