Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoeveel minder calorieën worden er opgenomen na een gastric bypass?

Bij een gastric bypass word de maag verkleind en het spijsverteringskanaal omgelegd.
Overal is te lezen over malabsorptie.
Wat ik nergens kan vinden en wat dus mijn vraag is, is hoeveel minder kcal je hierdoor opneemt. In procenten. Stel je krijgt 1000 kcal binnen per dag. Welk deel hiervan word dan niet opgenomen?

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

Kun je je hak kneuzen?

Twee weken geleden heb ik met zwemmen mijn hak gestoten aan de rand in het water aan de kant waar je er ook uit kan. Die dag werd het op de plek van stoten wat blauw en wat dik. De dagen erna zwelde mijn hele hak op en nam de grootte van de blauwe plek ook toe. Nu zijn de blauwe plek en zwelling weg maar ik heb nog steeds best veel pijn met lopen. Het gaat trouwens om de onderkant van de hak (onderkant van de voet).
Weet iemand wat ik hiermee moet? Gewoon rusten of even naar de dokter?

Heel veel liefs

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

Wat kan dit plekje zijn?

Hallo allemaal,
2 weken geleden zag ik ineens dit plekje / vlekje op mijn huid in mijn zij.
Ik ga morgen toch naar de huisarts dus laat ik het voor de zekerheid toch maar even na kijken! Maar ik ben een klein beetje bang... haha! Heeft iemand ideeen wat het zou kunnen zijn?
Het vlekje is in de afgelopen 2 weken iets groter geworden en iets opvallender van kleur geworden maar het scheelt niet heel veel.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing