is je ps3, xbox of wii om laten bouwen illegaal?
Toegevoegd na 7 minuten:
zo ja, wat voor straf staat er op
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 7 minuten:
zo ja, wat voor straf staat er op
Ik zoek dus pc games waar je de moeilijkheidsgraad ook op bijvoorbeeld op easy kunt zetten.
Het moeten games zijn die nog in de budget winkel te verkrijgen zijn of te bestellen zijn of anders recente games die al in de winkel liggen.
Toegevoegd na 24 minuten:
VOORAL PC GAMES WAAR JE DE MOEILIJKHEIDSGRAAD OP EASY (GEMAKKELIJK) KUNT ZETTEN.
het r4 kaartje is een revolution for ds ndsl/nds, die heb ik gekregen van iemand, en de microchip heb ik bij een kraampje gekocht, de chip past goed in het r4 kaartje, maar toch zegt de nintendo , no ds detected. als ik een ander r4 kaartje gebruik met een andere microchip (geleend van iemand), dan doet de nintendo ds lite het wel.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing