Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waar kan ik tegen een redelijke prijs oude en nieuwere games inwisselen voor geld?

Het gaat hierbij om Playstation en Gamecube games.

-Bij bol.com heb je zelf een printer nodig voor pakbonnen (ik heb dus geen printer dus deze optie valt af)

-Via Marktplaats oid kan het lang duren voor iemand reageert, als dat dan al gebeurd. (Het mag dus wel wat sneller en het liefst alles tegelijk)

-We zijn al bij diverse Gamestores geweest in Zoetermeer, maar omdat daar de laatste 2 maanden een overschot is geweest aan mensen die spellen inleveren, geven ze er dus niet meer de normale prijs rond de 7,50/10 euro voor maar 2,50 per spel (Ik wil wel dat het nog enigszins iets oplevert en dit vind ik zonde van de spellen)

Dus nu de vraag waar (het liefst in de buurt van Zoetermeer) kan ik er nog redelijk geld voor ontvangen.

Ik zat zelf te denken aan een kringloop winkel maar daar ben ik niet zo thuis is. En geven deze er überhaupt wel geld voor of kan je daar alleen je oude spullen kwijt?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Games

Waarom maken ze voor de Xbox 360 en Playstation niet een soort muis?

Mensen zeuren altijd dat strategie spellen op de xbox 360 en playstation altijd moeilijk te besturen, omdat er geen muis of toetsenbord is. Die is er wel voor de PC waardoor de echte goede strategie spellen alleen maar daarvoor worden gemaakt.

De xbox heeft wel een toetsen bordje maar van de playstation weet ik het niet.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Games

Wat is de naam van dit oude pc-spel?

Bij dit spel moest je met een bootje door een rivier varen (volgens mij de amazone) om naar een koning te komen. Onderweg kon je aanmeren en foto's van allerlei dieren verzamelen. Ook kon je allerlei producten kopen van lokale bewoners, je moest bepaalde producten zien te krijgen. Volgens mij was het doel om kinine naar de koning te brengen. Het was een spel op een cd-rom. Kan iemand me helpen?

Toegevoegd na 1 week:
help aub! weet het nog steeds niet!

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Games

Wie weet welk spel ik bedoel? Een soort pacman met een rood balletje dat at, scharen en bommen?

Vroeger speelde ik altijd een soort pacman (of een klassieke variant...) met een rood balletje dat alles opeet en dat achtervolgt wordt door scharen. En naar mijn mening was er ook nog iets met bommen. Wie weet hoe het heet en waar ik het kan vinden?

Toegevoegd na 22 uur:
Dankje, dankje, dankje. Het was inderdaad Supaplex, ben direct alweer verslaafd:$

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Games
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing