mijn slakken vallen van het glas af en ze hebben slijmvliesdraden..? wat kan ik hieraan doen?
Ze hebben sepia, waterbak, diverse fruit en groente, de temp is rond de 20 graden rn de luchtigvochtigheid is rond de 80
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Ze hebben sepia, waterbak, diverse fruit en groente, de temp is rond de 20 graden rn de luchtigvochtigheid is rond de 80
ik krijg in juli mijn 2 tamme ratjes en ik ga eind augustus weg voor 8 weken op buitenlandse stage... zijn ze dan nog wel goed tam als ik terug kom?
Hallo,
Ik wil graag weten hoe ik mijn kat het best wat aan kan laten komen.
Ik heb 2 katten, 1 van rond de 2 - 2,5 kg (Woody) en de ander van 8 kg, 2 uiterste gewichten haha, die van 8 kg is een grote kater en is volgens de dierenarts niet te dik!
Nu wil ik erg graag Woody aan laten komen. Voor 1,5 jaar terug woog hij nog rond de 4kg. Hij is erg afgevallen na het overlijden van toen 'de baas in huis' kat (november 2012) en redelijk kort daarna overleed Woody zijn broertje ook (mei 2013). Blijkbaar en dat snap ik natuurlijk ook is dat denk ik een grote impact geweest voor Woody.
Maar nu wil ik hem graag weer zien aankomen, helaas door de kat van 8 kg (Buck), die blaasgruis heeft, moet ik Woody ook in maaltijden geven, want Buck mag absoluut geen ander voer.
Wat kan ik naast brokken Woody geven om hem aan te laten komen?
Toegevoegd na 20 minuten:
Woody is trouwens 5 jaar en Buck 9 jaar.
Ik had vier ratten, de leider werd ziek dus daar ben ik mee naar de dierenarts gegaan, die zit dus apart van de overige 3. Dit is nu al enkele maanden geleden en die ene rat maakt het erg goed. Nou twee weken terug lag er een raat vanuit het niets dood in de kooi, ik heb haar goed bekeken, maar ze leek gewoon in haar slaap te zijn overleden. Vorige week had ik haar zusje vast en aaide ik haar zachtjes, ze viel in slaap bij me, en werd dus niet meer wakker. Dierenarts mocht niet baten. Ik ben met de laatste even heen geweest, en naar haar woorden was die kerngezond. Maar nu lag ze vanmorgen ook dood in haar kooi. Kan een rat uit verdriet sterven? Want een virus of infectie is bij geen van alle gevonden!
Ik wil graag wormen hebben voor mijn vogels alleen ik heb geen zin om elke keer in de tuin te gaan zoeken
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing