Als een langharige cavia klitten heeft en je knipt ze eruit, groeit het haar dan weer aan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Het is wel dunner dan bij buiten levende katten.
Zou het met de lengte van het licht te maken kunnen hebben?
Zo werkt het wel met krolsheid in ieder geval.
Er zijn allerlei cursussen voor honden, maar is het niet mogelijk voor katten. Dit om je "huistijger" wat beter te leren begrijpen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing