Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik mijn hond trainen ?

Mijn hond (jack russel) zou ik graag trucjes leren en leren omgaan met andere honden en poezen enzo, maar hij is echt zo koppig als een ezel !! Jammer genoeg blaft hij altijd als er een hond voorbij komt, ik schaam me er echt voor en eens lekker wandelen lukt ook niet zoals ik het wil ! Hij trekt ook altijd aan de riem. Voor hondenschool heb ik helaas echt geen tijd mijn werk is namelijk verschrikkelijk druk ! Iemand tips ?? Alvast bedankt !!!

Toegevoegd na 2 uur:
Ik stop al mijn vrije tijd in mijn hond voor het geblaf en omgang ter verbeteren !! Mijn werk is idd. Druk maar mijn hond is nooit alleen thuis (bijna nooit) en krijgt heeeel veel aandacht !! Ik wandel ook meer dan 1 uur met mijn hond per dag, voor zijn band met andere honden te verbeteren !!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Mijn hond heeft vlooien of luizen en ik krijg ze niet weg ! Wat moet ik doen ?

Ik heb nu ondertussen 1 maand een hond (jack russel) hij komt uit het asiel en had in het begin diarree maar nu niet meer, ik heb pas opgemerkt dat hij ook vlooien of luizen heeft ! Ik heb al sprays en pippetjes en de hond en het huis gewassen en gesprayd (al 5 keer) en azijn gebruikt, dreft, ... En ik krijg ze maar niet weg !! Ik weet het echt niet leer !! Alle tips zijn welkom, alvast bedankt !!!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing