Mijn hamster wordt kaal aan zijn borst en het voelt op de plekken ook ruw aan. Wat is het?
Ik ben bang dat het een ziekte is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Ik ben bang dat het een ziekte is.
Op mijn werk hebben we een kip die alleen in een hok zit en ook regelmatig vrij rond loopt. Om haar wat gezelschap te geven is het plan om er één of twee kuikentjes of jonge kippen bij te zetten. Ik vraag mij af of ze die kuikentjes wel zal accepteren. Kunnen we niet beter bevruchte eieren geven als ze broeds is?
Hoi,
ik ga waarschijnlijk een hond nemen in huis, en ik kwam laatst een hele aardige tegen, gezellig ff gepraat enzo, en leek me wel wat, alleen ik ben zo slim geweest niet naar de naam van de hond gevraagd te hebben, dus hier probeer ik hem te omschrijven:
hij lijkt op een duitse herder, maar heeft langer haar en de kleuren waren wit, bruin en zwart.
weet iemand welke ik bedoel?
alvast bedankt :)
Toegevoegd na 8 minuten:
voor wie het niet begreep; ik praatte met het baasje :$
en de kop is niet echt een duitse herder, iets bredere kop :D
ik heb een nieuwe kalkoenhaan met hen gekocht en die bij mijn andere twee kalkoen hennen gezet maar nu blijft de haan de twee hennen die er al waren wegjagen wat kan ik er tegen doen?
Ik kweek zelf triopsen en ik heb een groot aquarium. Nou vind ik het zonde om zo'n groot aquarium alleen te gebruiken voor triopsen. Ik heb gehoord dat ze niet met kleine visjes samen kunnen, maar kunnen ze wel met goudvissen en grotere?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing