Hoe komt een (mannetjes)hond aan zoveel urine om zijn territoria mee te markeren?
Mijn hond plast tegen elke boom die hij tegenkomt en ik vraag me vaak af hoe dat kan. Enig idee?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Mijn hond plast tegen elke boom die hij tegenkomt en ik vraag me vaak af hoe dat kan. Enig idee?
Weten jullie wat voor ras de hond van Prime Hide is? (Anders moet je even Prime Hide googlen voor een foto)
Waren binnenhuis altijd de grootste vriendjes en speelden en likten met elkaar.
Hij is 11 jaar , verder nog aardig vitaal en vrolijk en lijkt niets te hebben. Ik dacht dat oude labradors vaak te dik worden maar die van ons wordt magerder. Hij eet hetzelfde als altijd. Moeten we hem een schep voer meer geven?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing